Sherbimet Tona

Tek ne do te gjeni te gjitha kushtet e nevojshme per ta bere qendrimin tuaj te rehatshem dhe shume komod.

null

Bar

null

Restorant

null

Ambjent i Gjelberuar

null

Parking

null

Internet

null

Aktivitete Argetuese

null

Plazh Privat

null

Sherbim 24h

Kontakt

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni