Bar & Restorant

Restoranti … nje nga krenarite tona, ofron kuzhine tradicionale dhe te huaj, servirur nga kuzhinieret me te mire.
Veshtire ti rezistosh specialiteteve te peshkut te fresket dhe recetave tradicionale te pergatitura nga stafi yne i kuzhines, te cilet do t’ju ofrojne cdo dite menu te ndryshme, ne varesi te sezonit dhe shijes tuaj.Ne ju mirepresim ne Restorantin tone te shijoni pjatat e shijshme, nderkohe qe ju ofrojme zgjedhjen me te mire per te pire nje kafe me familjen, shoket, apo koleget tuaj, ne nje ambient te qete dhe me pamje nga deti !
Kuzhina e shkelqyer eshte epersia e Hotel Bella Vista. Menuja e pasur dhe e shumellojshme ploteson shijet e klienteve tane nga Shqiperia dhe jashte shtetit.

Kontakt

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni