Miresevini ne

Bella Vista

I ndërtuar ne vitin 2003 dhe rinovuar ne 2010 Hotel Bella Vista eshte vendi ideal per ata qe duan pushime relaksuese, zbavitje dhe argetim.

I vendosur buze detit ne Rivieren Adriatike te qytetit te Durresit, tek Shkembi i Kavajes, Hoteli gjendet vetem 5 km nga qendra e qytetit, 4 km nga Terminali i Trageteve dhe 25 km nga Aeroporti i Rinasit.

Dhomat Tona

Bar & Restorant

Veshtire ti rezistosh specialiteteve te peshkut te fresket dhe recetave tradicionale te pergatitura nga stafi yne i kuzhines, te cilet do t’ju ofrojne cdo dite menu te ndryshme, ne varesi te sezonit dhe shijes tuaj.

Sherbimet Tona

null

Bar

null

Restorant

null

Ambjent i Gjelberuar

null

Parking

Kontakt

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni